Medytacja to praktyka, która ma na celu osiągnięcie stanu wewnętrznego spokoju, skupienia i relaksu. Uczy skupiania uwagi, rozwijania świadomości, pracy z oddechem.

Istnieją różne techniki medytacyjne, a sama praktyka może mieć różne cele. Chciała bym aby te zajęcia były jak najbardziej dostosowane do potrzeb uczestników dlatego, każda praktyka będzie inna. Chcę słuchać waszych potrzeb i dostosowywać zajęcia do nich.

 w tym redukcję stresu, poprawę zdolności koncentracji, rozwijanie świadomości ciała, czy rozwijanie duchowego wzrostu.

  • Redukcja stresu: Regularna praktyka medytacji pomaga zmniejszyć poziomy kortyzolu, hormonu stresu, co przyczynia się do ogólnego uczucia relaksu i spokoju.

  • Poprawa koncentracji i uwagi: Wyciszony umysł , to umysł bez presji, natłoku myśli, dzięki temu wzrasta kreatywność i efektywność zarówno w pracy jaki i życiu.

  • Lepsze zarządzanie emocjami: Medytacja może pomóc w zrozumieniu własnych emocji, a także w radzeniu sobie z nimi w sposób bardziej świadomy. Obserwując swoje emocje i uczucia, możesz nauczyć się je rozpoznawać i uwalniać.

  • Poprawa zdolności radzenia sobie ze stresem: Osoby praktykujące medytację mogą rozwijać umiejętność radzenia sobie ze stresem i trudnościami życiowymi w sposób bardziej zrównoważony i spokojny.

  • Poprawa jakości snu: Medytacja może pomóc w relaksacji przed snem, co może wpływać na poprawę jakości snu. Osoby praktykujące medytację często zgłaszają, że mają lepsze sny i łatwiej im zasypiać.

  • Koncentracja, kreatywność 

  • Rozwinięcie akceptacji i współczucia: Medytacja może pomóc w rozwinięciu akceptacji dla siebie i innych oraz współczucia. Wiele praktyk medytacyjnych koncentruje się na budowaniu pozytywnych relacji i empatii.

  • Poprawa samopoczucia psychicznego: Regularna praktyka medytacji może przyczynić się do ogólnego poprawy samopoczucia psychicznego, zwiększenia poczucia szczęścia i satysfakcji z życia.

 

DLA KOGO SĄ PRZEZNACZONE ZAJĘCIA?

Dla każdego niezależnie od poziomu doświadczenia, kto chciałby zredukować ilość stresu w życiu codziennym, ma problemy ze snem, koncentracją i wieloma innymi.

KIEDY I GDZIE?

Zajęcia odbywają się w

 co drugi czwartek o godz 19:30

daty zawsze podane są w kalendarzu

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach (do 10 osób) w studiu Strefa Ruchu, ul Powstańców Listopadowych 3 lokal 4 (II piętro)

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Zapisy odbywają się wyłącznie przez  KALENDARZ

Należy wybrać --> Medytacja (zajęcia grupowe) --> wybrać datę i dalej postępować zgodnie z instrukcją

(Ilość miejsc ograniczona)

 

CZY POTRZEBUJĘ MIEĆ COŚ ZE SOBĄ?

Jeśli lubisz medytować na leżąco lub  mieć większy komfort cieplny możesz wziąć ze sobą kocyk

 

Masz dodatkowe pytania? Napisz do mnie i.piskorska@outlook.com lub zadzwoń 607 372 634

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Kontakt

 +48 607 372 634

 kontakt.strefaruchu@gmail.com

ul. Powstańców Listopadowych

3/4  35-606 Rzeszów

Odwiedź mnie w mediach społecznościowych

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.