WARSZTATY- Jak radzić sobie ze STRESEM

17 lipca 2023

26 sierpnia 2023 godz 10-14

 

Życie w ciągłym stresie nie jest niczym przyjemnym. Z jednej strony ciągłe uczucie niepokoju, ból, napięcia, problemy ze snem, gonitwa myśli, z drugiej strony presja jaką na siebie nakładamy, ciągle jest coś do zrobienia a ile byś nie zrobił/a wciąż jesteś nie dość dobry/a. Wszystko to rodzi problemy w pracy domu, w relacjach z innymi. Narasta złość, frustracja..

A co gdyby to wszystko zmienić, sprawić że życie stanie się przyjemne, a Ty spokojniejszy/a? 

Nie zawsze mamy wpływ na ilość stresorów dookoła nas- ale ZAWSZE MOŻEMY ZMIENIĆ NASZĄ REAKCJĘ NA NIE. Możemy dojść do takiego momentu, że ta sama sytuacja jaka teraz wywołuje różne symptomy, nie będzie Cię tak dotykała.

Kiedy czujesz spokój możesz więcej. Jesteś bardziej efektywny/a i kreatywny/a w pracy, nie denerwujesz się więc nie cierpią na tym inni, jesteś bardziej zadowolony/a z siebie i z życia.

Warsztaty to połączenie wykładu na temat przyczyn i schematów jakie sprawiły że znalazłeś/aś się w tym miejscu i o tym jak zacząć z tego wychodzić, o sposobach radzenia sobie ze stresem.

-Nauczysz się wyciszać, relaksować

- Dowiesz się jak uwalniać napięcia i emocje z ciała

 

Warsztaty organizowane są cyklicznie w niewielkich grupach w studiu Strefa Ruchu.

Jest również możliwość zorganizowania takich warsztatów w firmie. Jeśli chcesz aby efektywność w Twojej firmie wzrosła a pracownicy byli bardziej zadowoleni- zapraszam do kontaktu.

Jeśli natomiast wolisz formę indywidualną- zapraszam na neuroterapię.

 

.Iwona

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Kontakt

 +48 607 372 634

 kontakt.strefaruchu@gmail.com

ul. Powstańców Listopadowych

3/4  35-606 Rzeszów

Odwiedź mnie w mediach społecznościowych

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.