WARSZTATY- Jak radzić sobie ze STRESEM

26 sierpnia 2023

Życie w ciągłym stresie nie jest niczym przyjemnym. Z jednej strony ciągłe uczucie niepokoju, ból, napięcia, problemy ze snem, gonitwa myśli, z drugiej strony presja jaką na siebie nakładamy, ciągle jest coś do zrobienia a ile byś nie zrobił/a wciąż jesteś nie dość dobry/a.

A co gdyby to wszystko zmienić, sprawić że życie stanie się przyjemne, a Ty spokojniejszy/a? 

Nie zawsze mamy wpływ na ilość stresorów dookoła nas- ale ZAWSZE MOŻEMY ZMIENIĆ NASZĄ REAKCJĘ NA NIE. Możemy dojść do takiego momentu, że ta sama sytuacja jaka teraz wywołuje różne symptomy, nie będzie Cię tak dotykała.

Kiedy czujesz spokój możesz więcej. Jesteś bardziej efektywny/a i kreatywny/a w pracy, nie denerwujesz się więc nie cierpią na tym inni, jesteś bardziej zadowolony/a z siebie i z życia.

Warsztaty to połączenie pogadanki na temat przyczyn i schematów jakie sprawiły że znalazłeś/aś się w tym miejscu i o tym jak zacząć z niego wychodzić, oraz medytacji, oddechu i ruchu który pozwoli na połączenie się z ciałem, wyjściem poza umysł, pozwoli uwolnić napięcia i emocje jakie w nim utkwiły.

Warsztaty organizowane są cyklicznie w niewielkich grupach w studiu Strefa Ruchu.

Jest również możliwość zorganizowania takich warsztatów w firmie. Jeśli chcesz aby efektywność w Twojej firmie wzrosła a pracownicy byli bardziej zadowoleni- zapraszam do kontaktu.

Jeśli natomiast wolisz formę indywidualną- zapraszam na neuroterapię.

 

.Iwona

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Kontakt

 +48 607 372 634

 kontakt.strefaruchu@gmail.com

ul. Powstańców Listopadowych

3/4  35-606 Rzeszów

Odwiedź mnie w mediach społecznościowych

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.